elements

Sosyal Medya Uzmanı Nedir?

Sosyal Medya Uzmanı, kısıtlı veri ve argümanla kurum/markanıza Sosyal Mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran kişidir. Sosyal Medya Uzmanlığı gün geçtikçe daha popüler hale gelen önemli konulardan biridir. Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir.Bir sosyal medya uzmanın görevi tam da bu noktada başlar. Sosyal Medya Uzmanı oluşturacağı strateji ile önce markanızın konumlanmasını sağlar, daha sonra da edinilen bu konumun korunması ve yükseltilmesi için çaba gösterir.
Sosyal Medya Uzmanı
Sosyal Medya Danışmanlık

Kontrol Bizde!

image

Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı

Firmanıza Ait Ne Kadar Sosyal Hesabınız Var İse Siz Deyil Biz İlgilenelim. Hemde Sizin Bize Planlayacağınız Şekilde İçerikleri Günlük, Haftalık, Aylık veya Yıllık Olarak Paylaşalım.

photo
image

Sektörünüzde Sosyal Medyada Öncülük Edin

Firmanızın Konumunu Sosyal Medyada Hem Müşterileriniz Hemde Sektör Rakiplerinizden Haberdar Olarak Güncelleyelim. Sizlerde Müşterilerinize Kaliteli Hizmetlerinizi, Rakiplerinize İse Liderliği Tattırın.

Sosyal Planlama Tecrübemiz

95%

Görsel Tasarımlar

Profil Tasarım, Ürün Tasarım, Fotoğraf İçerik Tasarım, Tebrik Tasarım ve İmaj Tasarımları Konusunda Beceri Düzeyimiz.

68%

Kampanya Yönetimi

Ürünleriniz, Hizmetleriniz veya İçerik Kampanya Yönetimi Konusunda Beceri Düzeyimiz.

90%

Gif & Video Tasarım

Firmanızın Müşterilerine Karşı Daha Çekici Gelmesini Sağlayan Gif ve Video İçerikli Reklamların Hazırlanması Konusunda Tecrübemiz.

83%

Ücretli Yayın Planlama

Firmanızın Sosyal Medyalarda Yayınlacak Reklamların ÜCRETLİ Planlama ve Anlık Yayma Hizmeti Konusunda Tecrübemiz.