elements

İşletmenizi müşterileriniz aradığında kolayca bulamıyor mu?

BİZE BIRAKIN!

Harita Kaydı
Harita Kaydı

Harita Kayıt İşlemi

Öncelikle İşletmenizin Bir Adreste Hizmet Vermesi Gerekmektedir. Hizmet Bina No veya İç Kapı No İçeriği Kesinlikle Olmak Zorundadır. İşletmenizin İsmi, Telefon Numarası, Adresi, E-Posta Adresi ve İnternet Sitesi Bilgileri Zorunlu Olmak Şartı İle Ayrıca Mesai Saatleri, Sosyal Medya Hesapları ve Ürünler Bilgilerini İçeriğe Entegre Edebiliyoruz. Entegre Aşaması Tahmini Max. 30 İş Günü Olarak Sizlere Sunmaktayız.

Ürün Entegrasyon

Google Aramalarında Önerilen Ürün veya Sponsor Ürün Olarak Karşılaşmış Olduğunuz Ürünler Harita ve Firma Entegrasyonundan Sonra Daha Kaliteli ve Anlık Olarak Yayınlanmaktadır. Bu İşlemlerde Firmanızın Müşterilerine Karşı Hem Prestij Hemde Daha Ön Planda Tutacağı İçin Satış Traj Seviyenizide Artırmış Olursunuz. Ürünlerinizin İsmi Google Entegrasyonundan Sonra Satışların Artacağını ve İnsanların Artık Markanızı Daha Çok Tanıyacağınıza Emin Olun.

Harita Kaydı

Navigason Entegrasyon

Firmanızın Müşterilerinin Sizleri Ziyaret Etmesi veya Sizin İşletmenizde Sıcak Satış Yaptığınıza Müşterilerini Daha Kolay Çekmek İstiyor İseniz Sizlere İyi Bir Haberimiz Var. Müşterilerinizin Araçları, Mobil Cihazları ve Maps Sayfasındaki Aramalarda Firmanızn Konumu Ajansımız Tarafından Özel Olarak Yapılan Navigasyon Mimleme İşlemleri İle 7/24 Aramalarda Yayınlanır ve İsteyen Müşterilerinize Yol Tarifi veya İrtibat Bilgilerinizi Anında Sunar.

results